Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted on Gru 14, 2016 in Wydarzenia | 0 comments

Kolejna wigilia u ZAJC

zajc-abrys-wigilia-2016Już 9 grudnia mięliśmy przyjemność przeżywać tegoroczną wigilię w zaprzyjaźnionym salonie meblowym Zajc. Tym razem potrawy świąteczne trochę inaczej ale zgodnie uznaliśmy,że NIGDY LEPIEJ NIE JEDLIŚMY. Kompletnie nie znamy się na wykwintnej kuchni ale po genialnej zupie rybnej z której zapamiętaliśmy smak pomidorów i kolendry ( oprócz ryb oczywiście) nadeszła kolej na inne rybne przysmaki: pstrąga w towarzystwie prażonego słonecznika karmazyna przy ziołach i płatkach polnych kwiatów ( taki chyba żarcik grudniowy z tymi kwiatkami ale jak cała reszta bardzo udany).

Dopiero jednak przy indyku w kasztanach ( dokładnie w sosie kremowym z pieczonych kasztanów i trawy cytrynowej)dotarło do nas w jak niecodziennym wydarzeniu kulinarnym uczestniczymy! Osobiście na łopatki rozłożyła mnie pierś kaczki w winie i pomarańczach z goździkami a jabłecznik dopełnił obrazu uniesienia . Tak zupełnie na poważnie to nie ma nic przyjemniejszego dla zmysłów niż taka uczta gdy za oknem hula wiatr i szybko jak to w grudniu zapada zmrok. Standardowo atmosferę budują ludzie których znamy i lubimy ale tym razem nie wypada nie wspomnieć o kucharzu Panu Adamie, który nie dość że smacznie to jeszcze dowcipnie nas ufetował.


Pusty stół wymownie świadczy jak bardzo smacznie sobie podjedliśmy.Całość była oszałamiająca i nic nam teraz nie zostaje tylko oczekiwanie na kolejną ucztę oczywiście w otoczeniu eleganckich mebli i wysokiej klasy sprzętów agd.

Inne artykuły o wnętrzach

  • Biuro – nasz drugi domBiuro – nasz drugi dom Zbliżające się święta to pretekst do spotkań i odwiedzin - zapraszamy więc do nas. Tym razem gościmy Was w naszym osobistym wnętrzu biurowym. Naszym drugim domem jest […]
  • Umieszczenie neonu Wilda na dachu byłego kinaUmieszczenie neonu Wilda na dachu byłego kina 7 listopada na ulicy Wierzbięcice nad wejściem do byłego kina zabłysł nowy neon . Obecnie znajduje się tam "Biedronka", ale w tym dniu wszyscy zebrani przybyli tam […]
Masz pytania ?, zapraszamy do KONTAKTU rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *