Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted on Lut 13, 2017 in Pomysł na wnętrze | 0 comments

Eleganckie kliamty dla dwojga

Eleganckie kliamty dla dwojga
Rate this post


Łazienka. Prawdziwy raj dla zakochanych! Łazienka z podwójną wanna i kabina prysznicową. Można a nawet trzeba korzystać wspólnie. Tapicerowana ławka wprowadza nieco „pokojowy” klimat w tym bardzo jasnym pomieszczeniu przełamanym kilkoma ciemnymi akcentami. Drewnopodobne płytki oraz podświetlony dyskretnie pojemnik z trawą sugerują zamiłowanie do natury i potrzebę ukojenia zmysłów.

Otwarty salon, o którym można powiedzieć wiele ale na pewno nie to,że jest mały. Spójny klimat ze strefą wejściową zawdzięcza zastosowaniu wspólnego elementu w postaci delikatnych, drewnianych paneli ściennych. Ich trójwymiarowa struktura ożywia wnętrze i wprowadza element zaskoczenia i zaciekawienia. Dodatkowo przy wejściu panelową mozaikę urozmaica przebijająca się od spodu tafla lustra. Idealnym wypełnieniem tego nieprzeciętnie przestronnego pomieszczenia jest trzyszybowy kominek w nowoczesnej, prostej formie, która wydziela część właściwego salonu od strefy wejścia.

Na podłodze ułożyliśmy jasne płytki przełamując ich taflę drewnianymi deskami w części wypoczynkowej. Dzięki temu strefa z kanapami zaprasza nie tylko formą mebli ale także ciepłem podłogi.
Liczne i ciekawe pod względem formy siedziska i leżanki utworzyły rozległą strefę wypoczynkową. Modułowość poszczególnych elementów pozwala na osiągnięcie większej ilości miejsc siedzących, gdy zajdzie taka potrzeba. W razie potrzeby zamieniają się w ogromne legowisko, służące do niepoprawnego leniuchowania.

W sąsiedztwie stołu dekoracyjna zabudowa meblowa pełniąca funkcję barku lub ozdobnej witryny przylega do zabudowy kaset na szklane drzwi, za którymi skrywa się przestronna kuchnia. Chcąc uzyskać jeszcze większe wnętrze wystarczy rozsunąć drzwi, by strefa jadalna i kuchnia połączyły się. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas domowych przyjęć.
Na uwagę zasługuje również efektowna biała lampa podwieszona nad stołem. Dzięki temu, że jest w kolorze sufitu, pięknie zdobi swoją formą ale nie przytłacza wnętrza.

Sypialnia – wnętrze niezwykle eleganckie, przestronne i nowoczesne Kilka elementów zasługuje tutaj na szczególną uwagę. Na wejściu przykuwa wzrok efektowna ściana za łóżkiem z paneli tapicerowanych z białej skóry. Po obu stronach łóżka dwie pary drzwi z matowego szkła, które skrywają prywatny salon kąpielowy i garderobę. Pod stopami wyczuwamy cudownie miękką wykładzinę. Leżąc w przestronnym, wygodnym łóżku możemy się zrelaksować przy ulubionych filmach, a gdy będziemy już chcieli odpocząć od telewizji wystarczy, że zasuniemy szafkę, w której jest umieszczony telewizor, efektownym panelem. Elementem nadającym sypialni nieco kobiecego charakteru jest pięknie zdobiona rama lustra zawieszonego nad prostą i nowoczesną toaletką.

Masz pytania ?, zapraszamy do KONTAKTU rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *