Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted on Gru 4, 2016 in Wydarzenia | 0 comments

Biuro – nasz drugi dom

abrys-biuro-miniatura Zbliżające się święta to pretekst do spotkań i odwiedzin – zapraszamy więc do nas. Tym razem gościmy Was w naszym osobistym wnętrzu biurowym.

Naszym drugim domem jest biuro

Bliskość domu prywatnego i biura skutkuje przenikaniem się tych stref: praca jest często w domu, a zabawa i relaks w biurze. To jak żyjemy i pracujemy ukształtowało naszą przestrzeń, która nie jest tutaj bardzo formalna. Nasza praca wymaga bycia na budowie, w sklepie, u klienta, ale najistotniejsze działania odbywają się w biurze. Tu projektujemy, malujemy, jemy, odpoczywamy i bawimy się.Możecie się przekonać,że dzieci u nas się nie nudzą,a przedłużające się spotkanie nie musi być nużące – zawsze możecie odpocząć na kanapie i nawet wyciągnąć na niej nogi z filiżanką kawy lub kubkiem herbaty. Nie mamy nic przeciwko temu !

Życie kształtuje nasze otoczenie

img_1100
To codzienność wymusiła na nas i naszym otoczeniu w którym pracujemy obecność nietypowych dla biura mebli i przedmiotów: kanapa, dywanik, poduszka, krzesełko dla dzieci a nawet hulajnogę.
Podobnie Wasze przyzwyczajenia i styl życia kształtują wygląd domów rodzinnych gdzie mamy wielu mieszkańców, kącików w pracy lub choćby blatów roboczych.
Pozwólcie czasem życiu ukształtować Wasze otoczenie,a po tygodniach lub miesiącach uporządkujcie tylko to co powstało. To naprawdę całkiem niezły sposób na uniknięcie źle zaplanowanych gniazdek, niepotrzebnych mebli czy ogólnie męczącej przestrzeni. Sprawdza się na pewno przy wytyczaniu ścieżek międzyosiedlowych.

Dzięki takiemu swobodnemu podejściu udało nam się zbudować przyjazne wnętrze biurowe zarówno dla nas i klientów jak i dla naszych dzieci i tych odwiedzających. Właśnie Tego czyli przyjaznej i ładnej przestrzeni życzymy Wam z okazji Świąt i Nowego Roku.

Architektki Abrys w pracy w biurze

Biuro Abrys w Luboniu pod Poznaniem.

Inne artykuły o wnętrzach

  • Kolejna wigilia u ZAJCKolejna wigilia u ZAJC Już 9 grudnia mięliśmy przyjemność przeżywać tegoroczną wigilię w zaprzyjaźnionym salonie meblowym Zajc. Tym razem potrawy świąteczne trochę inaczej ale zgodnie […]
  • Umieszczenie neonu Wilda na dachu byłego kinaUmieszczenie neonu Wilda na dachu byłego kina 7 listopada na ulicy Wierzbięcice nad wejściem do byłego kina zabłysł nowy neon . Obecnie znajduje się tam "Biedronka", ale w tym dniu wszyscy zebrani przybyli tam […]
Masz pytania ?, zapraszamy do KONTAKTU rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *